Author: SMS

Svertpaadisõitjad pidasid meistrivõistlusi

3.-4. augustini toimusid Roomassaares Saare maakonna meistrivõistlused svertpaatidele klassides Optimist, Zoom8 ja Laser. Ilmaolud vaheldusid tormi-iilidest tuulevaikuseni. Õnneks oli vahepeal ka kena purjetamisilma. Laserisõitjad võistlesid erinevatel päevadel erineva taglasega ning jõudsid kokku läbi purjetada 11 võistlussõitu. Maakonna meistritiitli pälvis Daniel

Maakonna meistriteks tulid Elli ja Lote

Laupäeval peeti Saare maakonna meistrivõistlusi avamerepurjetamises. Kuna ilmateade sisaldas tormihoiatust, siis lühendati esialgu väljakuulutatud kaheetapiline võistlus ühepäevaseks. Lõunaranna sadam jäi seekord külastamata ning seilati kodustes vetes ümber Kirjurahu. Kahjuks oli tormihoiatus eemale peletanud ka potentsiaalsed osalejad ning starti oli tulnud

Noored Tilgul edukad

Nädalavahetusel peeti Tilgu sadama lähistel  IX Tilgu Karika regatti. Kahel päeval võisteldi erinevates oludes – laupäeval vaikse ning pühapäeval pagilise tugeva tuulega. Kokku peeti kaheksa võistlussõitu. Optimistil saavutas Kaur Vesberg 2. ja Uku Vesberg 4. koha. Tüdrukute arvestuses toodi koju

Saarlased Hiiumaal esikuuikus

18.-20. juunini peeti Hiiumaal Kärdlas Eesti karikavõistluste etappi – Kärdla Race’i. Kolme päeva jooksul said võistlejad tunda äärmiselt keerutavat ja ettearvamatut maatuult, mis reedel puhus tugevamini, aga laupäeval-pühapäeval oli üsna vaikne.Rasketes oludes saavutas Kaur Vesberg Optimistil 94 võistleha hulgas tubli

Silver Vahstein Pärnus pronksil

Pärnu Purjetamisnädala regatil võitis Silver Vahstein Laser Standardi U21 arvestuses pronksmedali. Kolme päeva jooksul peeti erinevates oludes 11 võistlussõitu. Üldvõidu võttis Karl-Martin Rammo, U21 parim oli Roberts Stals-Buls Lätist. Laser Radialil oli põhiklassina Laser 4,7-l võistlev Georg Paomees 34 võistleja