Parapurjetamise MMilt Anre Nõmmele 25. koht

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

18.-22. septembrini 2018 toimus Michigani järvel USA s Sheboyganis  Para World Sailing Championship. Eestit esindas Anre Nõmme klassis 2.4mR.  Viiel päeval õnnestus pidada 6 võistlussõitu ja medalrace. Esimesel kolmel päeval ja ka medalisõidus oli tuul väga vaikne, neljandal päeval aga puhus tuul 12-16m/s ja sõite ei toimunud. Anre tulemused sõitudes olid 18, 27, 19, 21, 27, 30 mis kokkuvõttes andsid 25. koha.

Maailmameistriks tuli Mattew Bugg Austraaliast, hõbeda sai Damien Seguin Prantsusmaalt ja pronksi Dee Smith Ameerika Ühendriikidest.

Rohkem infot saab siit: MMi kodulehekülg ja Anre blogi

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Parapurjetamise MMilt Anre Nõmmele 25. koht