Aegunud pürotehnika kogumine

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
20.-24. mai toimub Saaremaal demineerimise operatsioon, kus demineerijad keskenduvad lõhkematerjali otsimisele ja hävitamisele. Selle ürituse käigus tehakse kolmes suuremas sadamas ka aegunud signaalrakettide kogumine. Kogemus on näidanud, et aegunud pürotehnilisi tooteid ei taheta jäätmejaamades vastu võtta ja inimestel ei ole neid kuhugi panna. Seega korraldab Päästeameti demineerimiskeskus kogumise, kus inimesed saaksid loovutada aegunud signaalraketid.
Planeeritavad ajad: 
Teisipäev 2105 kell 17-18 Kuivastu sadam
Kolmapäev 2205 kell 17-18 Roomassaare sadam
Neljapäev 2305 kell 17-18 Kuressaare sadam
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Aegunud pürotehnika kogumine