Kuressaare Merepäevade sooduspassid

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Lugupeetud Saaremaa Merispordi Seltsi liige.

 

Kuressaare merepäevad tulevad taas – suurema programmiga kui eales varem! Saaremaa Merispordi Seltsi liikmetel on hea võimalus kogu kava nautida tavahinnast poole soodsama hinnaga. Ehk kahe päeva pass on SMS liikmele 10 EUR (tavahind hetkel 20 EUR). Igal liikmel on võimalik osta kuni kaks passi. SMS liikme soodustusega saab passid osta Kuressaare kultuurikeskuse piletimüügikassast (Tallinna tn 6, Kuressaares). Kassas küsige SMS soodustusega merepäevade passi ja öelge oma nimi. Tasuda saab nii sularahas kui ka kaardiga. Soodustus kehtib seltsi liikmetele 1. juunist kuni 1. juulini 2019.
Vaata programmi: https://www.merepaevad.ee/programm-1

Lisaks tuletan meelde, kellel on liikmemaks tasumata, et 2019.a. liikmemaksu tasumise tähtaeg on kohe käes. Kellel on liikmemaks tasutud või on liikmemaksust vabastatud ärge palun viimasele meeldetuletusele tähelepanu pöörake. Tänud.
Lugupidamisega
Priit Kuusk
Saaremaa Merispordi Selts
Kommodoor
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Kuressaare Merepäevade sooduspassid