Noorpurjetajad osalevad välisregattidel

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

6.-16. juulini toimuvad Antiguas Optimist-klassi maailmameistrivõistlused. Osalemas on ka Seltsi noorpurjetaja Rico Robert Alliksoon. Esimesel võistluspäeval peetud kahe sõidu tulemusena asub Rico hetkel 119. kohal. Kokku on võistlemas 255 noort purjetajat 65 riigist.

Võistluse koduleht

 

Laser-klassi noored võistlevad aga Saarte mängudel Gibraltaril.

Neil on möödas kaks võistluspäeva ning alustanud on Saaremaa purjetajad hästi – Laser Standardil on nii Joosep Laus kui Peeter Kaju kumbi võitnud ühe sõidu ning asuvad nelja sõidu kokkuvõttes vastavalt 2. ja 5. kohal.

Laser Radialil on väga stabiilselt esinev Silver Vahstein samuti 2. ning Daniel Rüütel jagamas 3. kohta.

Saarte mängude koduleht

Purjetamise tulemused

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Noorpurjetajad osalevad välisregattidel