Kolmapäevane seeriavõistlus hakkab jõudma lõpusirgele

Vaikses 3-5 m/s edelatuules peetud kolmapäevakul oli järjekordselt kiireim Katariina Jee Priit Riimi juhtimisel. Viimasena finišeerunud solopurjekas Merilen (Anre Nõmme) tuli ümberarvestuse järel teisele kohale ja Liliann (Margus Beljakov) kolmandaks.

4.Kadri

5.Bluebird

6.Elli

7.Mercurius

8.Lote

9.Centaur

Rajaskeem oli Start – 3 paremale –  8 vasakule – 3 vasakule – 8 vasakule- 3 vasakule ja finiš. (Rajamärkide kaart).

Täpsemad tulemused

Enne viimast kolmapäevakut on sarja üldliider Elli 45 punktiga, teisel kohal on Mercurius 36 punkttiga ja kolmas Centaur 33 punktiga, neljas Lilian samuti 33 punktiga, viies Kadri 32 punktiga ja 6 Bluebird 31 punktiga.

Viimane kolmapäevak on kavas 14. septembril ja loodetavasti tuleb põnev võistlus, kuna pjedestaali madalamatele kohtale on veel palju tahtjaid.

 

 

Kolmapäevane seeriavõistlus hakkab jõudma lõpusirgele