Algas Saare maakonna parimate sportlaste valimine

Alanud on maakonna 2016. aasta parimate sportlaste valimine. Ka sellel aastal selguvad parimad sportlased kolme rühma (rahvas + spordiklubid + spordinõukogu/ spordiliidu juhatus)  valijate hääletustulemuste teel.

Saaremaa Spordiliidu kodulehel on alates 6. detsembrist kuni 19. detsembrini (k.a.) võimalik kõikidel spordisõpradel anda oma hääl järgmistes parimate sportlaste kategooriates: noorsportlane (neiu), noorsportlane (noormees), naissportlane, meessportlane, seeniorsportlane (naine), seeniorsportlane (mees), võistkond ja treener.

Maakonna parimad sportlased kuulutatakse välja 30. detsembril, kui Suure Töllu Puhkekülas toimub Saare maakonna spordiaasta pidulik lõpetamine.

Täpsem info Saaremaa Spordiliidu kodulehel: www.saaresport.ee

 

Algas Saare maakonna parimate sportlaste valimine