Võistlused

2020

SMS karikavõistluste üldjuhend 2020

Heiti Rebase mälestusregatt      6. juuni    Võistlusteade ja purjetamisjuhisedTäiendavad purjetamisjuhisedTeade nr 1

2019

Võistlusteade 2019

SMS Karikavõistluste võistlusteade ja purjetamisjuhised

Heiti Rebase mälestusregatt        11. mai                 Tulemused

Abruka regatt                                  25. mai                Tulemused

Allirahu regatt                                 15. juuni              Tulemused

Saaremaa Merispordi Seltsi regatt svertpaatidele 31. mai – 2. juuni

Gulf of Riga Regatta                        25.-29. juuni

Muhu väina regatt                           12.-20. juuli

Saare maakonna MV                       2.-4. august   Täiendavad purjetamisjuhised

Saare MK MV 2019 stardiajad

Merepäevade eskaadrisõit             9. august

Saare Vanade Kalade Regatt 2019 ja noorte Merepäevade regatt  10. august

Ruhnu regatt                                     23.-25. august   Purjetamisjuhised

Lühirada                                             7. september     Täiendavad purjetamisjuhised

Bellingshauseni regatt                    21. september

Purjetamishooaja lõpetamine        8. november

kolmapäevane seeriavõistlus

2018

12. mai – hooaja avamine, H. Rebase mälestusregatt LYS
25- 27. mai – Saarema Merispordi Seltsi regatt (noorteklassid Optimist, Zoom8, Laser 4,7)
2. juuni – Allirahu regatt LYS – tulemused
16. juuni – Abruka regatt LYS – tulemused
7.-14. juuli – Muhu Väina Regatt Tallinn-Pärnu
3.- 5. august – Saare maakonna MV (Mõntu-Roja) – tulemused
9. august – Merepäevade eskaadrisõit
11. august – Vanad Kalad ja noorte Merepäevade regatt (Optimist)
17.- 19. august – Ruhnu regatt LYS – tulemused
8. september – Kuressaare linna MV (lühirada)LYS – tulemused
22. september – Bellingshauseni regatt Jäätükkidega võidu LYS
9. november – Saaremaa Merispordi Seltsi purjetamishooaja pidulik lõpetamine

2016

Võistlusteade 2016Võistlusteate muudatus nr 1

14. mai – H. Rebase regatt – purjetamisjuhisedtulemused
20. mai – Euroopa merepäev
28.mai – Allirahu regatt – purjetamisjuhisedtulemused
3.-5.juuni – Saaremaa Merispordi Seltsi regatt, EJL karikavõistluste etapp (noorte regatt)
16.-19. juuni – Saare maakonna meistrivõistlused avamerepurjetamises – purjetamisjuhisedstardiajad
9.-16. juuli – Muhu väina regatt
30. juuli – Abruka regatt – purjetamisjuhisedtulemused
1.-6. august – Zoom8 MM Roomassaares
12. august – Merepäevade eskaadrisõit
13. august – Vanad kalad
19.-21. august – Ruhnu regatt – purjetamisjuhisedtulemused
10. september – lühirada, Kuressaare linna meistrivõistlused – purjetamisjuhisedtulemused
24. september – “Jäätükkidega võidu” – võistlusteade ja purjetamisjuhisedtulemused
4.november – hooaja lõpetamine

2015

Võistlusteade 2015

16. mai – H. Rebase regatt – purjetamisjuhisedradastardiajadtulemused
29.-31.mai – Saaremaa Merispordi Seltsi regatt, EJL karikavõistluste etapp (noorte regatt)
6.juuni – Allirahu – purjetamisjuhisedtulemused
20. juuni – Abruka – purjetamisjuhisedtulemused
2.-5. juuli – Roja regatt – purjetamisjuhisedORIENTEERUVAD stardiajadtulemused
10.-12. juuli – Saaremaa karikavõistlused, EJL karikavõistluste etapp (noorte kahepaatide regatt)
18.-25. juulil Muhu Väina regatt
20.-22. august – Ruhnu regatt – purjetamisjuhisedtulemused
Merepäevad 7.-8. august, eskaadrisõit 7. augustil
12. sept. – Lühirada – purjetamisjuhisedtulemused
26. sept. – Jäätükkidega võidu – võistlusteade
6. november – hooaja lõpetamine

KOLMAPÄEVAKUD

2014

Võistlusteate muudatus

Võistlusteade 2014

10.mai – H.Rebase regatt – purjetamisjuhisedtulemused
24.mai – Allirahu regatt – purjetamisjuhisedtulemused
30.mai-1.juuni – SMSi noorteregatt
14.juuni – Abruka regatt – purjetamisjuhisedtulemused
12.-19.juuli – Muhu väina regatt
31.juuli-3.august –  Ruhnu regatt – purjetamisjuhisedstardiajadtulemused
8.august – Kuressaare Merepäevade eskaadrisõit
15.-17.august– Saaremaa karikavõistlused
15.-17.august –  Roja  regatt – purjetamisjuhised stardiajad– rajadtulemused
13.september – Lühirada – purjetamisjuhisedtulemused
27.september – Jäätükkidega võidu – purjetamisjuhised

2013

11. mai – H. Rebase regatt – purjetamisjuhised
25. mai – Allirahu regatt – purjetamisjuhisedtulemused
31.mai – 2.juuni – SMSi noorteregatt
15. juuni – Abruka regatt- purjetamisjuhisedtulemused
13.-20. juuli – Muhu väina regatt
25.-28. juuli – Roja regatt – purjetamisjuhisedtulemused
2. august – Kuressaare merepäevade eskaadrisõit
9.-11. august – Ruhnu regatt – purjetamisjuhisedtulemused
14. september – Lühirada – purjetamisjuhisedtulemused
28. september – Jäätükkidega võidu – tulemused

2012

12. mai – H. Rebase regatt – purjetamisjuhisedradastardiajadtulemused
25.-27.mai – SMSi noorteregatt
2. juuni – Allirahu regatt – purjetamisjuhisedrajadtulemused
16.-17. juuni – Abruka regatt – purjetamisjuhisedtulemused
7.-15. juuli – Muhu väina regatt
26.-29. juuli – Roja regatt – purjetamisjuhisedrajadtulemused
3. august – Merepäevade eskaadrisõit
17.-19. august – Ruhnu regatt – purjetamisjuhisedrajadtulemused
8. september – Lühirada – purjetamisjuhisedtulemused
29. september – Jäätükkidega võidu – võistlusteadetulemused

2011

7. mai – Heiti Rebase mälestusregatt

21. mai – Allirahu regatt

27.-29. mai – Eesti olümpiapurjetamise karikavõistluste I etapp Saaremaa Merispordi Seltsi regatt

11.-12. juuni – Abruka regatt

30. juuni -3. juuli – Mersrags-Roja regatt – Saare maakonna meistrivõistlused avamerepurjetamises – purjetamisjuhisedrajadI etapi tulemusedII etapi tulemused ja kokkuvõte

5. august – Merepäevade eskaadrisõit

12.-14. august – Roomassaare sadama karikavõistlus Ruhnu regatt – purjetamisjuhisedrajadI etapi tulemusedII etapi tulemused ja kokkuvõte

3. september – Lühirada – Kuressaare linna meistrivõistlused avamerepurjetamises – purjetamisjuhisedtulemused

24. september – Jäätükkidega võidu

Kolmapäevakud