Skip to content

Noored osalesid Kuldseekli regatil

Nädalavahetusel peeti Pirital 38. Kuldseekli regatti. Selle regati eripäraks on asjaolu, et lisaks purjetamisele võisteldakse ka jooksmises ja ujumises. Purjetada said noored küll kavandatust vähem, sest laupäeval valitses tuulevaikus. Pühapäeval õnnestus järjest tõusvas tuules läbi viia kolm võistlussõitu.

Seltsi noortest oli kõige välejalgsem Rico Robert Alliksoon, kes võitis jooksuvõistluse. Koos ujumise ja purjetamisega saavutas ta üldarvestuses teise koha. Kaur Vesberg oli kokkuvõttes seitsmes, Uku Vesberg 24., Karl Martin Kremm 30., Trinette Välisson 35., Artur Ader 49. ja Anni Kubjas 50. Võistlema oli tulnud 85 optimistisõitjat, võitis Andrias Sepp Pärnust.

Tulemused

Samal ajal toimunud Viimsi Spa regatil Laser-klassidele sai Silver Vahstein Laser Standardil 4. koha.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga