Skip to content

Elli ja Kadri võitsid Muhu väina regati

Täna lõppes Pirital Muhu väina regatt. Viimasel päeval peeti ORC guppidele kolm lühirajasõitu, mille kokkuvõte läks üldarvestusse ühe sõiduna ja LYS gruppidele üks sõit.

Kokkuvõttes oli Muhu väina regatt Seltsi purjetajatele edukas. LYS2 grupis saavutas esikoha Elli (kapten Margus Hiet) ning CDL<8 grupis Kadri (Tanel Õun). Lisaks pälvis Mercurius (Margus Tasa) grupis LYS3 hõbemedali ning Lagle (Ülari Velviste) CDL<8 grupis pronksi. Liliann (Margus Beljakov) tuli LYS2-s neljandale kohale. Esikoha said ka KJK lipu all purjetavad Seltsi liikmed Signe ja Tiit Riisalo Folkboodil Lind ning Jaak Jõgi Fortel grupis ORC1.

Kokku peeti Muhu väina regatil kõikidele gruppdele kuus võistlussõitu ning nädala jooksul viis meretee võistlejad Pärnust läbi Kihnu, Haapsalu ja Kärdla Tallinna.

Võistluste koduleht ja tulemused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga