Skip to content

Hansalu ja Õunap pälvisid meistritiitlid

Lohusalus lõppesid pühapäeval Tallinna Jahtklubi karikavõistlused mis olid ühtlasi ka Eesti meistrivõistlusteks klassides Optimist, Zoom8 ja Laser 4,7.

Viimasel võistluspäeval purjetati tugevas läänetuules, mis eriti avamerepoolsel võistlusrajal, kus seilasid ka Laser Radialil purjetajad, põhjustas väga suuri laineid.

Laser 4,7-l tuli Eesti meistriks Kristo Õunap võites seejuures kõik peetud sõidud. Selles klassis saavutas teise koha Hardo Niit. Osalejaid oli selles klassis 13.

Klassis Zoom8 pälvis Eesti meistritiitli Ardo Hansalu, kes võitis kõik teisel ja kolmandal päeval peetud võistlussõidud. Samas tuli pronksile Sander Puppart ning tüdrukute arvestuses hõbedale Marie Pihlas, kes üldarvestuses oli tublil kuuendal kohal. Võistlustules oli Zoom8-l 32 noort, neist 13 neidu.

Optimistil teenis Eesti meistrivõistluste pronksmedali Martin Õunap ning alla 12-aastaste pronksi Joosep Laus. Gertrud Leiten oli kolmas alla 12-aastaste tüdrukute hulgas. Õunap, Laus ja Eke Ao Nettan teenisid SMSile ka parima võistkonna tiitli.

Laser Radialil meistritiitleid ei jagatud, SMSi parimana oli Rimo Timm 7.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga