Skip to content

Jääpurjetamise EM jäi Saaremaal ära

Eile Roomassaare lähedal algama pidanud Monotüüp XV klassi jääpurjetamise EM võistlused viidi ebasobivate  ilmastikutingimuste tõttu Lätisse. Võistlused peetakse maha Liepaja järve jääl.

Saaremaal sel nädalal toimuma pidanud võistlustele (lisaks Euroopa meistrivõistlustele ka Balti ja Euroopa karikavõistlused) sai saatuslikuks nädalavahetusel saarelt üles käinud lumesadu ja sellele järgnenud miinuskraadid,  mis muutsid jääpurjetamise võimatuks. Seega võttis jääpurjetajate karavan suuna Lätti, teiste hulgas peaksid seal võistlustulle asuma ka Saaremaa meeste osalusega paatkonnad C5 Meelis Saarlaid – Urmas Kruusmägi; C6 Veljo Heinmets – Andrias Sillaste; C7 Juhan Kolk – Andres Haavel; C8 Ants Haavel – Marko Pomerants; C12 Kaarel Trei – Peeter Heinmaa; C13 Ott Kolk – Andres Käsper; C14 Indrek Aavik – Riho Leppik; C45 Priit Saarlaid – Taavi Välisson.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga