Skip to content

Karl Ader tuli maailmameistriks, Joosep Laus pronksil

Leedus Šiauliais lõppenud jääpurjetamise juunioride maailmameistrivõistlustel saavutas klassis Ice-Optimist tiitli Karl Ader.

Rasketes oludes peetud võistlusel saadi esimesel päeval tuule puudumise tõttu kirja ainult üks võistlussõit. Teisel päeval suudeti siiski läbi viia veel viis sõitu, vaatamata suurele lumehulgale rajal.

Karl Ader saavutas kolm sõiduvõitu, oli kahel korral teine ja korra kaheksas teenides kokku 7 punkti.

Eelmisel aastal tiitli võitnud Georg Paomees lõpetas seekord võistluse 11. kohal.

Ice-Optimistil oli võistlema tulnud 36 noort purjetajat 7 riigist.

Klassis DN juunior olid võistlustules kaks saarlast. Joosep Laus saavutas kolmanda ja Kevin Grass neljanda koha. Selles klassis oli võistlejaid 30 ning kokku peeti seitse võistlussõitu. Võitis Rasmus Maalinn Pärnust.

Tulemused ja rohkem infot siin.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga