Skip to content

Liina Kolk tuli Suurbritannia meistriks

1.-3.septembril Hayling Island purjetamisklubis peetud RS Aero klassi Suurbritannia lahtistelt meistrivõistlustelt noppisid kõrgeid kohti ka saarlased. Kolme võistluspäeva jooksul tuli oma osavus maksma panna nii vaiksemates kui ka tuulisemates oludes.

RS Aero 5 klassis tõi meistritrofee Eestisse 4 sõiduvõitu kogunud Liina Kolk. Juulis Prantsusmaal maailmameistrivõistlustel Aero 5 klassis hõbedaga pärjatud Sander Puppart lõpetas Inglismaal 4. kohaga.

72 osavõtjaga RS Aero 7 klassis saavutas Kristo Õunap südika võistluse tulemusel 3. koha edestades muuhulgas sama paadiklassi värsket maailmameistrit Stephen Cockerilli. Vaatamata väikestele tehnilistele viperustele lõpetas Ants Haavel meistrivõistlused tublil 8.kohal.

Tulemused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga