Skip to content

Saaremaa karikavõistluste teine päev algas äikesega

Laupäeval jätkusid Roomassaares Saaremaa karikavõistlused, mis on ka EJL Olümpiapurjetamise Eesti Karika etapp.

Päev algas äikese, tuulevaikuse ja vihmahoogudega. Lõuna paiku ilm selgines, tuul võttis kindla suuna ning purjetajad saidki võistlema asuda. Kõikides klassides peeti kolm võistlussõitu.

Saarlaste RS Feva võistkond Daniel ja Jaagup Rüütel suutsid oma kohta noorte liidrina säilitada, üldkokkuvõttes hoiavad nad kaheksandat kohta. Juhtimas on leedulased Simonas Jersovas ja Gabriele Petraityte.

Klassis 29er on Kristo Õunap-Kevin Grass teisel kohal ning Marie Pihlas koos tallinlanna Maris Seersantiga hõivavad hetkel 5. postisiooni. Selles klassis on konkurentsitud liidrid TJK esindajad Juuso ja Henri Roihu, kes on võitnud kõik sõidud.

Purjelauduritest õnnestus tänane päev hästi John Kajul, kes kuue sõidu kokkuvõttes tõusis teisele kohale.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga