Skip to content

Selgusid Saare maakonna meistrid Optimist, Zoom8 ja Laser klassides

25.-26. augustil toimusid Roomassaares Saare maakonna meistrivõistlused svertpaatidele. Medalid jagati välja Optimist, Zoom8 ja Laser klassides. Esimesel päeval puhus tuul 3-7 ja teisel päeval 8-12 m/s. Mõlemal päeval mängisid olulist rolli äikse- ja vihmapilved, mis tiirutasid ümber võistlusala ning siin-seal sai mõne pilve alt peale kõva pagi ka paar tilka vett.

Optimist klassis võitis Joosep Laus, kes suutis tänu viimase päeva sõiduvõitudele edestada 2 punktiga Eke Ao Nettanit, kes juhtis esimese päeva järel. Kolmanda koha sõitis välja Silver Vahstein.

Zoom8 klassis võitis Martin Õunap, kes oli kindlalt parem Joosep Praksist.

Laser Radial klassis käis võitlus esikoha nimel viimase sõidu viimase paudini. Oma paremuse suutis maksma panna Rimo Timm, kes edestas kõige napimalt Henri Lepikut, finišeerides vaid mõni sekund enne konkurenti. Kolmandale kohale jäeti Mihkel Šesterikov.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga