Skip to content

Seltsi kokkusaamine/kevadpuhastus Roomassaare ellingus

Ahoi Seltsi liikmed

Kevad on käes ja purjetamise hooaeg hiilib juba vaikselt lähemale. Aeg on tõsiselt mõelda paatide hooldusele, varustuse tuulutamise ja uuendamisele.

Sellega seoses on meil plaanis koguneda 13.aprillil Roomassaare ellingusse ja teha seal üks korralik koristamise ja nn „kappide tuulutamise“ päev. Kellel on sinna vanast ajast jäänud purjeid, maste, poome, kotte, jne, siis oleks hea kui tuleksite ja vaataksite oma vana varustuse üle, ehk on kellelgi teisel seda vaja või oled sa ise unustanud, et sul selline asi kuskil kapi otsas seisab 😊 Saad kasutusele võtta või müüa/anda sõbrale 😊

Noortele on kohe juurde tulemas uut varustust ja selleks vajame ka ellingusse rohkem ruumi.  

Peale koristamist tuleb Priit Kuust ja 7jalga meile tutvustama paadihooldusvahendeid ja näitab ette, mida milleks kasutada ning kuidas kasutada. Kui sul on vaja päästeveste kontrollida, siis võta ka need kaasa, sest 7jalga kontrollib seltsi liikmete omad soodushinnaga ära 😉

Päeva lõpuks teeme pikniku ja arutame hooaja plaane, võistlusi ja üritusi 

Kokkuvõtvalt, 13.aprill algusega kell 13:00 olete oodatud kõik Roomassaarde ellingusse

  • Koristame ellingu vanast kraamist
  • Ostame-müüme-vahetame enda varustust, mida sul endal vaja ei ole, aga kellegi teisel ehk on (väikestviisi kirbuturg)
  • Paadihooldusvahendite demo Priit Kuuse poolt
  • Piknik ja jutustamine

Ootame teid kõiki
Saaremaa Merispordi Seltsi juhatus