Skip to content

Siim Ots tuli rahvusvahelises meeskonnas maailmameistriks

Nädalavahetusel lõppesid Horvaatias avamerepurjetamise ORC klassi 2019. aasta maailmameistrivõistlused. ORC C klassis võitis maailmameistri tiitli jaht Sugar 3, meeskonnas purjetas ka Seltsi liige Siim Ots.

Kokku kogu võistluse jooksul peetud kuue etapi tulemusena, millest kolm lõpetati esimesel kohal, kuulutati Sugar 3, roolimees Sandro Montefusco Eesti-Itaalia segavõistkond avamerepurjetamise ORC C klassi 2019. aasta maailmameistriks. Ott Kikkase rahvusvahelisse tiimi kuulusid pärnakad Marjaliisa Umb ja Karl-Robert Trink, saarlane Siim Ots ning itaallased Sandro Montefusco, Paolo Montefusco, Matteo Polli, Paolo Buccarelli ja Maurizio Loberto.

2019. avamerepurjetamise ORC maaimameistrivõistlused toimusud Horvaatias Šibenikis 3. – 8. juunini. Võistlustel osales 112 purjekat 17 riigist.

Võistluste tulemused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga