Skip to content

Silver Vahstein tuli Kalevi meistriks

Reedest pühapäevani peeti Pirital Kalevi Jahtklubi meistrivõistlusi, mis oli ühtlasi ka Eesti meistrivõistluste etapiks.

Kui reedel kimbutas purjetajaid tuulevaikus ning saadi kirja vaid üks võistlussõit, siis järgnevatel päevadel peeti üsna tuulistes oludes kokku veel kuus sõitu.

Silver Vahsteinil klassis Laser 4,7 õnnestus võistlus vaatamata ühele valestardile ning ühe sõidu finiši eel dramaatilisele ümberminekule ning ta pälvis Kalevi Jahtklubi meistri tiitli. Selles klassis oli võistlema tulnud 15 purjetajat.

Saarlased olid edukad ka Eesti meistrivõistluste sarja väliselt kavas olnud klassis RS Aero, kus RS Sailors Estonia lipu all võistlevad Kristo Õunap  ja Ants Haavel said vastavalt esimese ja teise koha.

Tulemused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga