Skip to content

SMS sümboolika – KLUBIPINTSAK

Oleme loomas Saaremaa Merispordi Seltsile stiiliraamatut ja sellega seoses uuendame oma senist sümboolikat.

SMS on väga pikkade traditsioonidega selts. Meil on oma klubivorm, müts, rinnamärk. Me hoiame seda kõike väga au sees. Klubivormil on oma kindlad nõuded, mida tuleb järgida ja meie seda ka teeme.

Et ajaga kaasas käia, siis aeg-ajalt tuleb ka väga traditsioonilisi vorme kaasajastada. Nii me otsustasime, et koostöös Sille Sarapuuga uuendame ka oma klubipintsakut, samas aga peame kinni nõuetest.

Sille on meie seltsi kasvandik ja ise noorena aastaid purjetanud, täna tegutseb ta disainimaailmas. Ta teab kui oluline on seltsi jaoks traditsioonid. Kõigest sellest lähtuvalt valmis ka uus Saaremaa Merispordi Seltsi klubipintsak.

Pintsaku loomisel on lähtutud meremeeste stiilist, mida ilmestavad valge kant krae servas ja kuldsed nööbid. Lisaks klassikalisele tumesinine-valge kombinatsioonile lisavad pintsakule omapära punased varrukavoodrid ja taskukandid. 

Disaineri üks eesmärke oli anda pintsakule rohkem kandmisvõimalust, lisaks pidulikule funktsioonile. Selleks sai valitud kangas, mis sobib kokku ka vabaja pükstega. Lisaks saab jahedama ilmaga pintsakule kinnitada esiosa detaili (vaata täpsemalt kataloogist), mis hoiab Sind soojas. 

Hea istuvuse tagamiseks valmivad pintsakud igale kandjale individuaalselt valmistatud lõike põhjal. Krae alla tikitakse ka kandja nimi. 

Siinkohal märgime ära, et ka olemasolev klubivorm jääb kehtima, lihtsalt nüüd on selle kõrval ka uus moderniseeritud ja kõikidele nõuetele vastav klubipintsak.

VAATA KA Klubipintsakut tutvustavat kataloogi

Tellimiseks võta ühendust Sillega.
Sille Sarapuu
sille@gvido.eu
51917778