Skip to content

Tänuregatt 11.juuni

Koroonaviiruse pandeemia on kestnud juba kaks aastat ning tervishoiutöötajad on andnud selle lahendamisele ääretult suure panuse. Kalevi Jahtklubi soovib teid ennastsalgava töö eest tänada, korraldades Tänuregati, mille raames viivad klubiliikmed kõik üritusel osalejad purjetama. Tänuregatti on kaasatud ka teiste piirkondade klubisid: Saaremaal, Roomassaare sadamas Admiral Bellingshausen ja Hiiumaa jahtklubi Dago Kärdlas. 

Roomassaare tänuregatt toimub 11. juunil 2022 kell 11.00-15.00, Roomassaares.
Lisainfo ja registreerimine: Priit Kuusk 509 4986; priit@7jalga.ee


Regatt on heategevuslik ja stardimaksu ei küsita!

TULE PANE OMA ALUS KIRJA JA OSALE TÄNUREGATIL!!!!

Riietus peab olema ilmastikule vastav ehk tuule- ja veekindel ning soe. Siis on mõnus!
PS! Regati toimumist võivad väärata vaid eriti halvad ilmastikuolud!