Skip to content

Trinette Välisson Oti regatil teine

7.-8. augustini peeti Hiiumaal Orjaku sadamas Oti regatti Optimist-klassi algajatele purjetajatele. Regatt sai nime teeneka treeneri ja purjetamisentusiasti Ott Epneri auks, kes regati avamisel sai ka jahtklubi Dago esimese auliikme staatuse.

Eraldi arvestust peeti algõppepaatidega purjetavate võistlejate hulgas, kus saarlased saavutasid kolmikvõidu – esikoha sai Robert Matt, teine oli Miia Kubjas ja kolmas Jacob Putnik.

Noored purjetajad said kaks päeva nautida ilusat suveilma, tuulega seekord siiski väga priisata polnud. Kuna ilmaennustus laupäevaks tuulelootust ei andnud, pingutati reedel vaikses keerutavas tuules viis võistlussõitu. Ennustus osutuski tõeks ning laupäeval merele ei mindud.

Viie sõidu kokkuvõttes saavutas teise koha Trinette Välisson, Anni Kubjas oli 9. Robert Matt 13., Tobias Kalle 18., Miia Kubjas 22., Jacob Putnik 29., Kiur Arro 31. ja Kimmo Kalle 36. Kokku oli võistlemas 47 noort purjetajat seitsmest jahtklubist üle Eesti. Võitis Joosep Iljas Tilgult.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga