Skip to content

Veel uudiseid Mallorcalt

Lisaks kümnele Eesti purjetajale, kes osalesid ISAFi  maailmakarikaetapil Mallorcal, käis seal ka  SMSi liige Anre Nõmme, kes läbis invapurjetaja klassifitseerimise. Nüüd on ta ametlikut disabled sailor ja tal on kõik võimalused osaleda ISAFi ja IFDSi regattidel, samuti IFDSi korraldatavatel maailmameistrivõistlustel klassis 2,4mR.  2014. aasta MMil jagatakse  ka esimesed 8 kohta 2016. aasta Rio Paraolüpmpiamängudele.

Anre lähimatesse plaanidesse kuulub osalemine mai lõpus Hollandis Medemblikis toimuval EUROSAFi karikaetapil. Edaspidi sõltub kõik sellest, kuidas õnnestub toetajaid leida.  Kuna Eestis selles paadiklassis võistlused puuduvad, siis osalemine välisvõistlustel on ainuke viis ennast  kellegagi võrrelda.

Anre kasutuses olev paat on aastast 1996 ja purjed aastast 2000, seega on väga oluline varustuse uuendamine.  Anrel on ka palve kõigile, kes on huvitatud  tema toetamisest mis iganes moel – võtke julgelt ühendust.

Anre kontaktid:
Tel 56 692 088
anre.nomme@eesti.ee

Toetada võib ka rahaliselt:
a/a EE931010010142717228  SEB Pank
märksõna: invapurjetaja toetus

Sõitu Mallorcale finantseerisid Eesti Kultuurkapital ja Eesti Invaspordi Liit.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga