Skip to content

Algas Spinnakeri regatt

Tallinnas algas täna Spinnakeri regatt Optimist ja Zoom8 klassis. See on ühtlasi ka Eesti karikavõistluste etapp. Osalejaid on lisaks kohalikele purjetajatele tulnud ka Venemaalt, Soomest, Lätist ja Leedust.

Mõõdukas tuules peeti täna kolm sõitu.

Zoom8-klassis on Kristo Õunap kolme sõidu järel6., Ardo Hansalu 13., Sander Puppart 15., Aleksander Muru 17.,  Hardo Niit 18., Mihkel Šesterikov 20. ja Johannes Muru 23. Juhib Pavel Kravchenko Venemaalt. Võistlejaid on selles klassis 42.

Optimistidel hoiab Joosep Laus (pildil) 90 võistleja hulgas 25. kohta. Marie Pihlas on 29., Karl Lember 32., Henri Paet 45. ja Eke Ao Nettan 49. Esikohal on esimese päeva järel Robert Liias Soomest.

Regatt lõppeb pühapäeval.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga