Skip to content

Henri Lepik tuli Eesti meistriks

Reedest pühapäevani Lohusalus peetud Tallinna Jahtklubi karikavõistlustel purjetasid Eesti meistrivõistluste medalitele paadiklassid Optimist, Zoom8, Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard. Noorte kahepaat 29er võistles Tallinna Jahtklubi karikatele.

Kõigil kolmel päeval valitsesid suurepärased purjetamisolud, reedel ja laupäeval purjetati vaikses ja keskmises tuules ning pühapäeval tugevamas tuules kiirusega kuni 10 m/s. Mereolusid ilmestas kõigil võistluspäevadel Lohusalule omane pikk ja kõrge lainetus.

Laser Radialil U19 arvestuses pälvis meistritiitli Henri Lepik. Samas klassis oli Liina Kolk naistest kolmas.

Klassis Zoom8 saavutas Marie Pihlas teise koha, Martin Õunap oli 4., Sander Puppart 7. ja Daniel Rüütel 8.

Laser Standardil sai Eesti meistrivõistluste hõbemedali Kaarel Kruusmägi.

Laser 4,7-l pidi medalilootusega starti läinud Mihkel Šesterikov kahjuks kahe valestardi tõttu leppima neljanda kohaga.

Osavõtjaterohkeimas klassis Optimist oli meie parimana Joosep Laus Eesti meistrivõistluste arvestuses 5.

Võistluste koduleht ja tulemused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga