Skip to content

Jääpurjetajad esinesid maailmameistrivõistlustel hästi

Poolas Siemianowka järvel lõppesid jääpurjetamise juunioride maailmameistrivõistlused.

Nii Ice-Optimist kui DN klassis peeti kahel päeval kokku seitse võistlussõitu. Saarlaste parimana saavutas Georg Paomees Ice-Optimistil neljanda koha. Artur Ader oli 7. ja Henri Lember 14. Kaksikvõidu viisid Pärnusse Andrias Sepp ja Lisbeth Taggu.

DN-juunioridest leidis teisel päeval hea hoo Daniel Rüütel, kes lõpuks platseerus viiendaks, Joosep Laus oli 13. Tiitli pälvis pärnakas Rasmus Maalinn.

Jääpurjetajad on sel aastal jää otsimisega palju vaeva näinud – Eestis saadi tiitlivõistlusteks valmistudes sõita vaid paaril korral enne kui paks lumi maha sadas ja mujalgi on sobiva jää leidmine olnud keeruline. Poolas vahetati enne avastarti veel järve. Lõpuks aga leiti sobivad olud Valgevene piiri äärest.

Tulemused:
Ice-Optimist
DN

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga