Skip to content

Kaarel Kruusmägi osaleb EUROSAF etapil Prantsusmaal

äna algas Prantsusmaal La Rochelle’is Semaine Olympique Francaise nime kandev regatt, mis on EUROSAF Champions Sailing Cup sarja viimane, viies etapp.

Laser Standardil võistlev Kaarel Kruusmägi lõpetas avapäeval võistlusssõidud 26. ja 25. tulemusega ning on kokkuvõttes 50. kohal.

Semaine Olympique Francaise regati kodulehekülg: http://sof.ffvoile.com/

EUROSAF Champions Sailing Cup koosneb viiest etapist: Garda Trentino Olympic Week nime kandev võistlus Itaalias Riva del Gardas 8.-12. mail, Delta Lloyd regatt Hollandis Medemblikis 21.-25. mail, Sail for Gold regatt Suurbritannias Weymouthis ja Portlandis 8.-12. juunil, Kieler Woche regatt Saksamaal Kielis 22.-26. juunil ning finaaletapina ühtlasi Euroopa purjetamishooaja lõppu tähistav Semaine Olympique Francaise nimeline võistlus Prantsusmaal La Rochelle’is 9.-13. oktoobril.

EUROSAF Champions Sailing Cup kodulehekülg: http://championscup.eurosaf.org/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga