Skip to content

Kaarel Niine saab maavalitsuse teeneteplaadi

Maavalitsuse komisjoni otsusega saavad Saare maavalitsuse teeneteplaadi tänavu kaheksa saarlast, nende seas ka Roomassaare sadama kapten Kaarel Niine noorte merehariduse ja purjetamise edendamise eest Saaremaal.

Kaarel Niine eestvedamisel hakati 1970-ndatel aastatel aktiivselt tegelema noorte mereringi ja purjetamise edendamisega. Tema algatusel rajati Nasva sadamasse jahtklubi, mille ümber koondus hulk purjetamishuvilisi noori. Roomassaare sadamakaptenina on ta igati hoolitsenud selle eest, et sadam oleks purjetajasõbralik.

Teeneteplaadiga autasustatakse inimesi, kes oma töö ja tegevusega on kaasa aidanud Saare maakonna arengule, samuti inimestele, kes on silma paistnud erilise, maakonna jaoks olulise saavutusega.

Teeneteplaadid annab maavanem üle Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud pidulikul vastuvõtul 23. veebruaril.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga