Skip to content

Kadri on Muhu väina regati liider

SMSi lipu all purjetav jaht Kadri (kapten Andres Haavel) on seni üsna tuuliselt kulgenud Muhu väina regatil võitnud kaks etappi ning korra olnud teine, mistõttu ollakse grupis ORC III kindlal liidripositsioonil 4 punktiga.

Katarina Jee (Mart Tamm) võitis Kärdlast Kuivastusse purjetatud etapi klassis ORC II. Siiani peetud kolme etapi kokkuvõttes asutakse 4. kohal.

ESTLYS II grupis on stabiilset sõitu teinud Liliann (Margus Beljakov). Kohtadega 2, 3 ja 4 on jaht 9 punktiga teisel positsioonil. Teist kohta hoab ka grupis ESTLYS III võistlev Mercurius (Margus Tasa).

Täna hommikul asuvad võistlejad Kuivastust teele Roomassaare poole.

Rohkem infot Muhu väina regati kodulehel

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga