Skip to content

Kolmapäevak kulges soodsas tuules

Ilus päiksepaisteline ja soodsa purjetuulega kolmapäev tõi taas Roomassaare sadamasse kokku seitse paaditäit purjetajaid, kes võtsid mõõtu teisel osavõistlusel kolmapäevasest seeriavõistlusest. Seekord kuulus kolmas koht Kadri meeskonnale (kapten Tanel Õun), teine koht Centaurile (kapten Rain Riim) ja esikoht Mercuriusele (kapten Margus Tasa).

Peale kahetunnist võidusõitu kostitas Roomassaare kohvik võistlejaid sooja joogi ja maitsvate suupistetega.

Sel purjetamishooajal toimuvad kolmapäevased võidusõidud veel 28.05,  4.06,  11.06,  25.06,  2.07,  06.08,  20.08,  27.08,  03.09,  10.09 ja 17.09. Kellel huvi purjetamise vastu, võib neil päevil Roomassaarde kaema tulla ja hea õnne korral võib mõne jahi pardalegi pääseda.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga