Skip to content

Kristo Õunap Tallinnas hõbedal

Saaremaa noored Laser Radiali purjetajad osalesid Tallinnas Kalevi Jahtklubi meistrivõistlustel. Võistus peeti seekord Tallinna lahe lääneosas, kus muutlik ja pagiline maatuul tegi purjetamise keeruliseks.

Kolme päeva jooksul peeti 9 võistlussõitu ning lisaks kaks finaali. Üheksa sõidu tulemusel kvalifitseerus kuldfinaali Kristo Õunap kolmanda kohaga ning hõbefinaali Liina Kolk neljanda kohaga. Hõbefinaalis Liinal sõit kõige paremini ei õnnestunud, konkurent suutis teda märki võtmast hoida ning hõbefinaali võit läks hoopiski Christopher Juulile Tallinnast. Liina lõpetas selle sõidu kolmanda kohaga, mis andis üldjärjestuses 6. ning naiste arvestses 3. koha. Kristo Õunap seevastu pakkus Anna Pohlakule kuldfinaalis tõsist konkurentsi, kuid pidi siiski leppima teise kohaga.

Samas klassis sai Martin Õunap kokkuvõttes 17., Karl Lember 19. ning Henri Paet 21. koha.

Tulemused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga