Skip to content

Kruusmägi ja Õunap said esikoha sügisregatil, Lepik karikavõistluste kokkuvõttes

Pühapäeval lõppes Pärnus sügisregatt, mis Optimist, Laser 4,7 ja Laser Radial klassides oli EJL Olümpiapurjetamise Eesti Karikavõistluste viimane etapp.

Pühapäeval purjetati vaikses tuules, mis muutis suunda nii palju, et üks Optimist-klassi võistlussõit tuli katkestada. Kokku peetigi selles klassis kuus sõitu.

SMSi purjetajatest parimana saavutas Karl Lember teise koha kaotades võitjale Uku Kuusmaale Haapsalust vaid punktiga. Martin Õunap oli 4., Marie Pihlas 6., Joosep Laus 11., Henri Paet 25. ja Eke Ao Nettan 57. Osales 67 noort purjetajat.

Marie Pihlas oli parim tüdruk. Martin Õunap sai teise koha EJL karikasarja kokkuvõttes.

Laser 4,7-l püsis võitmatuna Kristo Õunap. Teise koha sai Henri Lepik, kes kindlustas sellega EJL karikasarja üldvõidu. Muidu tublisti purjetanud, aga viimasel päeval haigestunud Hardo Niit sai 11. koha. Kokku oli selles klassis osalejaid 14.

Laser Radialil võttis 24 purjetaja seas üldvõidu Kaarel Kruusmägi. Siim Ots oli 5. Liina Kolk sai kolmanda koha naiste arvestuses, olles üldarvestuse 6. Rimo Timm oli 15., Rene Riim 16., Vahur Varris 18., Gert Poopuu 21.

Laser Radialil peetakse EJL karikasarjas eraldi arvestust, kuhu liigituvad kuni 18aastased puretajad ning naised. Selles arvestuses saavutas Liina Kolk 3.  ja Rimo Timm 6. koha.

Kahemehepaatidel RS Feva said Aleksander ja Johannes Muru 13 võistkonna hulgas 6. koha.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga