Skip to content

Kruusmägi ning Õunap-Grass pälvisid Tallinna nädalal hõbemedalid

Nädalavahetusel toimunud 22. Tallinna Nädala regatil selgusid Finn, RS Feva, 29er, 470 ja F-18 klasside Eesti meistrid ning EJL Olümpiapurjetamise Eesti Karika võitjad klassides Laser Radial, Laser Standard, Finn, RS Feva, 29er, 470, F-18, Techno 293 ja RS:X.

Ilm segas purjetajaid laupäeval, mil tuulevaikuse ning udu tõttu vee peale ei mindudki. Seega sai võistlus peetud reedese ühe ning pühapäevase kolme võistlussõiduga.

SMSi purjetajatest õnnestus regatt klassis 29er võistlevatel Kristo Õunapil ja Kevin Grassil, kes saavutasid pühapäeval kaks sõiduvõitu ning kokkuvõttes teise koha.

Hõbemedali sai kaela ka hiljuti Hispaanias Santanderis MM testvõistluse 11. lõpetanud Kaarel Kruusmägi klassis Laser Standard.

Laser Radialil said Henri lepik ja Hardo Niit alla 19aastaste arvestuses vastavalt teise ja kolmanda koha.