Skip to content

Lõppes kolmapäevane seeriavõistlus

Saaremaa Merispordi Seltsi avamerepurjekatel toimus kolmapäeval, 26. septembril viimane osavõistlus SMS/ML Boat Center kolmapäevasest seeriavõistlusest.

Hooaega alustanud üheksast jahist kahanes osavõtjate arv viimastel osavõistlusel neljani ja nende vahel selgitati ka parimad. Viimasel kolmapäevakul jäi võitmatuks Mercurius (kapten Margus Tasa), tese koha hõivas Evelyn (Sulev Siigur) ja kolmanda kohaga pidi seekord leppima Lote (Riho Leppik).

ML Boat Center poolt välja pandud auhindadele sõidetud kümnest osavõistlusest koosneva seeriavõistluse võitis kokkuvõttes Centaur (Rain Riim), teise koha kindlustas endale viimase sõidu võiduga Mercurius (Margus Tasa) ja kolmandale kohale platseerus Lote (Riho Leppik).

SMSi selle aasta viimane purjetamisvõistlus toimub sel laupäeval kui sõidetakse “Jäätükkidega võidu”.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga