Skip to content

Mercurius saavutas Muhu väina regatil teise koha

Laupäeval lõppes Roomassaares nädal aega väldanud Muhu väina regatt.

Regatt algas pühapäeval, 13. juulil Kärdlas ning viis jahid läbi Kuivastu ja Pärnu Roomassaare. Tuulevaikuse tõttu jäi pidamata viimane etapp – Roomassaare ring. Arvesse läksid seega viie etapi tulemused, millest halvim skoor läks koondpunktisummast mahaarvamisele.

SMSi jahtidest saavutas parima tulemuse Mercurius (Kapten Margus Tasa), kes ESTLYS III grupis sõitis välja teise koha. Samas grupis oli Maris (Mihkel Šesterikov) 6. Pronksmedalite vääriliselt seilas jaht Kadri meeskond (kapten Andres Haavel) grupis ORC III. Folkbootide hulgas saavutas Ahti (Ott Kolk) 4. ja ESTLYS II grupis Liliann (Margus Beljakov) 5. koha.

Muhu väina regatti peeti juba 57. korda ning osalemas oli 116 jahti, millest 90 Eestist, 8 Venemaalt, 8 Lätist, 6 Leedust ja 4 Soomest kokku pea 730 purjetajaga pardal.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga