Skip to content

Merepäevade regati võitis Merili Mikku

Toris peeti laupäeval Kuressaare Merepäevade raames algajate purjetajate regatti. Võisteldi Optimist-klassi paatidega ning 17 osalejat oli jagatud kahte gruppi, kust eelsõitude põhjal selgusid A- ja B-finaalis osalejad.

Hommikul oli merel tuulevaikus, keskpäevaks siiski väike õhu liikumine tekkis ning siis sai alustada ka esimeste sõitudega. Algul tuul keerutas palju, kuid hiljem jäi püsima kagusse ning puhus kiirusega 1-4 m/s.

Kokkuvõttes võitis regati Merili Mikku, teine oli Georg Paomees ning kolmas Laur Eik Komissarov. B-finaali parim oli Karl Brüggemann.

Tulemused:
1. Merili Mikku
2. Georg Paomees
3. Laur Eik Komissarov
4. Merit Matt
5. Kaspar Kivi
6. Liise Lindau
7. Meribel Vahstein
8. Henri Lember
9. Elisabet Veermets
10. Hans Veermets
11. Karl Brüggemann
12. karl Ader
13. Matthias Haavel
14. Maru Varavin
15. Maria Õunap
16. Julius Kupits
17. Egert Juursoo

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga