Skip to content

Mini Transat tormide küüsis

Pärast pikka ootamist, et torm vaibuks, startisid Mini 650 klassi purjetajad 29. oktoobril Prantsumaalt Douarnenez’ist Lanzarote poole. Võistluse käigus aga selgus, et ilmaolud hakkavad taas halvenema ning võistlusjuht otsustas tuua vahefiniši üle Sada linna juurde Hispaanias.

Eile tuli aga otsus, et esimene etapp tühistatakse, sest torm lähenes kiiremini kui oodati ning võistlejate ohutuse nimel pidid nad kiiresti suunduma lähimasse sadamasse. Seega sattusid osad võistejad hoopiski Asturia sadamassee Gijoni linnas.

Jaanus Tamme oli enne võistluse katkestamist oma klassis 16. kohal.

Ilma paranedes kogutakse laevastik taas kokku ning antakse start üle Atlandi kulgevale etapile, mis lõppeb Kariibi mere idaosas paiknevas Goudeloupe’i suurimas linnas Pointe-a-Pitres.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga