Skip to content

Nädalalõpp täis võistlusi

Nädalavahetusel peetud Abruka regatil osalejad said tunda väga erinevaid ilmaolusid. Laupäevane vaikne tuul asendus pühapäeval kuni 20 m/s puhunud tormi-iilidega. Võitjana väljus suurte jahtide grupis Katarina Jee (kapten Mart Tamm). Väikestest jahtidest oli parim Mercurius (Margus Tasa), kes koos Lotega (Toivo Leivat) olid selles grupis ka ainukesed, kes pühapäeval suutsid raja läbida.

Pirital peeti aga Kalevi jahtklubi meistrivõistlusi, mis oli ühtlasi ka EJL Olümpiapurjetamise Eesti Karika II etapp. Klassis Laser Standard saavutas Kaarel Kruusmägi kolmanda koha, Laser Radialil oli Liina Kolk viies.

Soomes Helsingis toimusid 15.-17. juunini Melges 24 klassi Põhjamaade meistrivõistlused, kus osales ka kapten Ants Haaveli jutimisel põhiliselt saarlastest koosneva meeskonnaga sõitev Freddy, kes saavutas 20 osaleja hulgas 5. koha.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga