Skip to content

Noored võistlevad Nidas

SMSi noored osalevad 4.-6. maini Leedus Nidas toimuval kevadregatil.

Esimesel võistluspäeval oodati tuule stabiliseerumist ning päeva lõpuks suudeti pidada üks sõit, mis lõppes siiski lühendamisega. Optimist-klassi sõiduvõidu võttis Martin Õunap. Joosep Lausi tabas aga ebaõnn vahetult enne finišit, kus ta teisel kohal olles sattus tuuleauku ning kaks konkurenti mööda pääsesid. Marie Pihlas lõpetas avapäeva 8. ja Eke Ao Nettan 10. kohaga. Kokku on võistlemas 36 optimistisõitjat.

Klassis Laser Radial sattus Henri Lepik keerulisse olukorda märgivõtul ning kukkus esikohalt viiendaks, mis jäi ka tema sõidu lõpptulemuseks. Selles paadiklassis on osavõtjaid 8.

Homme on kavas pidada neli võistlussõitu.

Võistlusreisi toetavad Eesti Optimist Klassi Liit ja Eesti Kultuurkapital.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga