Skip to content

Noorpurjetajad osalevad välisregattidel

6.-16. juulini toimuvad Antiguas Optimist-klassi maailmameistrivõistlused. Osalemas on ka Seltsi noorpurjetaja Rico Robert Alliksoon. Esimesel võistluspäeval peetud kahe sõidu tulemusena asub Rico hetkel 119. kohal. Kokku on võistlemas 255 noort purjetajat 65 riigist.

Võistluse koduleht

Laser-klassi noored võistlevad aga Saarte mängudel Gibraltaril.

Neil on möödas kaks võistluspäeva ning alustanud on Saaremaa purjetajad hästi – Laser Standardil on nii Joosep Laus kui Peeter Kaju kumbi võitnud ühe sõidu ning asuvad nelja sõidu kokkuvõttes vastavalt 2. ja 5. kohal.

Laser Radialil on väga stabiilselt esinev Silver Vahstein samuti 2. ning Daniel Rüütel jagamas 3. kohta.

Saarte mängude koduleht

Purjetamise tulemused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga