Skip to content

Pärnu Sügisregatil oli täna mõnus purjetamispäev

Pärnus oli täna kena purjetamisilm. Peeti ära kolm kavasolnud võistlussõitu.

Optimistil tegi stabiilset sõitu Karl Lember, kes suutis hoida eile väljasõidetud kolmandat kohta. Neljandaks tõusis täna ka ühe sõiduvõidu võtnud Marie Pihlas. Martin Õunap ona kahe päeva kokkuvõttes 11., Henri Paet 15. ja Joosep Laus 19. kohal.

Laser 4,7-l on ediselt võitmatu Kristo Õunap, kes on olnud parim kõigis seni peetud sõitudes. Henri Lepik hoiab 3. ja Hardo Niit 5. kohta.

Laser Radialil võitis Kaarel Kruusmägi täna kaks sõitu ning säilitas esikoha ka kokkuvõttes. Siim Ots püsis samuti eile väljasõidetud seitsmendal kohal. Liina Kolk on pärast kahte võistluspäeva 12., Rimo Timm 14., Vahur Varris 15., Rene Riim 17. ning Gert Poopuu 20. kohal.

RS Fevadel hoiavad vennad Murud 6. positsiooni.

Homme alustatakse kell 11 ning kava näeb ette kolme sõitu.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga