Skip to content

Purjetajad lõpetasid hooaja

Reedel lõpetasid SMSi liikmed ja sõbrad pidulikult 2012. aasta purjetamishooaja.

Auhinnati parimaid ja tänati toetajaid.

Saaremaa Merispordi Seltsi karikavõitjad 2012. aastal on:

suurte jahtide gurpis

1. KATARINA JEE – kaptem Mart Tamm

2. SOPHIA – kapten Tiit Sarapuu

3. LILIANN – kapten Margus Beljakov

väikeste jahtide grupis

1. MERCURIUS – kapten Margus Tasa

2. KADRI – kapten Adres Haavel

3. VILLU – kapten Kunnar Jõgi

Häid tulemusi saavutati ka välisvõistlustel. Katarina Jee sai Eesti meistrivõistlustel 1. ja Läti meistrivõistlsutel 3. koha, osa võeti ka ORC maailmameistrivõistlustest. Muhu väina regatil osales  SMSist erinevates stardigruppides kokku 11 jahti. Lisaks Katarina Jeele esinesid hästi Ahti (kapten Ott Kolk) – Folkbootide grupi 2. koht, Maris (Rene Riim) – 3. koht LYS2 grupis, Sinilind (Peeter Ramst) 4. koht LYS2 grupis, Liliann sai 4. ja Sophia 5. koha grupis LYS1 ning Kadri 4. koha grupis ORC4.

Parimaks merematkajaks tunnistasti jaht Cassandra (Jaanis Prii), kes käis ära Peterburis.

Nooredki purjetajad paistsid silma heade võistlustulemustega. Tunnustuse pälvisid erinevates paadiklassides auhindu koju toonud Kristo Õunap, Ardo Hansalu, Marie Pihlas, Hardo Niit, Martin Õunap, Rene Riim, Kevin Grass, Joosep Laus, Henri Lepik, Sander Puppart, Mihkel Šesterikov, Henri Paet, Eke Ao Nettan, Silver Vahstein ja Daniel Rüütel.

Tulemused leiab huviline siit ja siit.

Toetuse ja hea koostöö eest täname:
KSA Silmakeskus
Tiki Treiler
Saare Kütus
Roomassaare Sadam
Saare Kalur
Elion
Merinvest
Kuressaare Linnavalitsus
Pihtla vald
Olümpiakomitee
ML Autoservice
Veho Eesti
Saare maavalitsus
Hasartmängumaksu nõukogu
Saaremaa Spordiliit
Eesti Jahtklubide Liit
Saaremaa Spordikool
Kuressaare linn
Eesti Kultuurkapital
Liviko
Tridens
Eesti Loots

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga