Skip to content

Roomassaares algasid Saaremaa karikavõistlused

2014 aasta Saaremaa karikavõistlused, mis on ühtlasi ka EJL Olümpiapurjetamise Eesti Karika etapp, said Roomassaare alguse heas purjetamisilmas. Kahemehepaatide klassides RS Feva ja 29er ning purjelaudade klassides Techno 293, RS:X ja Formula alustasid kolmepäevast võistlust kokku 89 võistlejat. Paatidele peeti esimesel päeval kaks sõitu ning purjelaudadele kolm.

Klassis 29er hoiab mõlema sõidu teise kohaga üldkokkuvõttes teist kohta SMS paatkond Kristo Õunap / Kevin Grass. Juhivad mõlemad sõidud võitnud Juuo Roihu ja Henri Roihu TJK-st. Samas paadiklassis on kuue paatkonna seas üldarvestuses viiendad ning tüdrukute arvestuses esimesed SMS sõitja Marie Pihlase ja TJK sõitja Maris Seersandi paar. Nende kohad olid sõitudes 5 ja 4.

Paadiklassis RS Feva on 19 paatkonna seas ainsate saarlastena vee peal Daniel Rüütel ja Jaagup Rüütel, kes teenisid esimesel päeval 8. ja 12 koha ning on kokkuvõttes 20 punktiga 9. kohal. Juhib TJK paatkond Mari-Ann Raud ja Maris Poksi, kelle kohad olid 2. ja 1. ning punkte kolm.

Purjelaudade arvestuses esindab saarlasi Saaremaa Surfiklubi. Klassis Formula on saarlastest parim hoopiski Team Mahet esindav Urmas Niine, kes on kuuendal koha. SSK sõitjates on John Kaju 7.; Tristen Erik Kivi 8.; Neeme Truumees 14. ja Henry Õun 16.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga