Skip to content

Ruhnu regati võitsid Katarina Jee ja Kadri

Pühapäeval lõppes Ruhnu regatt, kus avamerepurjetajad võistlesid Roomassaare sadama karikatele.

Kahest etapist koosnenud võistlus algas reedel tuulevaikusega. Siiski hakkas tuul üsna pea puhuma ning kõik jõudsid kenasti Ruhnu.  Pühapäevasel etapil Ruhnust Roomassaarde kimbutas purjetajaid vihmasadu. Tuult aga jagus ning sihtpunkti jõuti juba pärastlõunal.

Mõlema etapi parimad olid suurtest jahtidest Katarina Jee (kapten Mart Tamm) ja väikestest Kadri (Andres Haavel). Mõlemad kindlustasid seega ka kogu regati võidu. Suuremate grupi teise koha sai kokkuvõttes Sophia (Tiit Sarapuu) ja kolmanda Evelyn III (Sven Heil). Väiksematest järgnesid Kadrile Mercurius (Indrek Kivi) ja Lote (Toivo Leivat).

Kadri ja Katarina Jee juhivad ka enne viimast etappi SMSi karikavõistluste kokkuvõttes.

Ruhnus kohapeal peeti laupäeval EJL avamerepurjetamise karikasarja viimast etappi, kus osalesid ka Evelyn III ja Vesileenu (Tiina Maalinn). ORC2-grupis õnnestus Evelyn III-l võita, Vesileenu oli kahe võistlejaga ORC4-grupis sunnitud tunnistama konkurendi paremust.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga