Skip to content

Ruhnu regatt pääses seekord tuulevaikusest

Reedest pühapäevani pidasid avamerepurjetajad Ruhnu regatti.

Romassaarest Ruhnu sõitsid suuremad jahid Allirahu ning pisemad Kirjurahu kaudu. Finišisse jõuti reede pärastlõunal.

Ruhnus olid juba ees ootamas Pärnust ja Lätist saabunud jahid, kes osalesid laupäeval EJL Avamerepurjetamise Eesti Karika etapil. SMSi purjetajatest tabas spordipisik Kadri meeskonda. Andres Haaveli juhtimisel saavutasid nad laupäevasel võistlusel võidu.

Tagasisõiduks kogunesid pühapäeva hommikul kell 10 Saaremaa ja Pärnu paadid taas stardiliinile ja ühisstardiga alustati kojusõitu kes Pärnu, kes Saaremaa suunas. Suurem osa tagasiteest läbiti spinnakeridega, mis tegi sõidu suhteliselt kiireks. Viimasena finišeerinud jahid ei pääsenud siiski vihmast ja äikesest.

SMS karikasarja viimane etapp – lühirajasõit on kavas 14. septembril.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga