Skip to content

Saaremaa Merispordi Selts lõpetas purjetamishooaja

8. novembril lõpetasid SMSi liikmed pidulikult tänavuse purjetamishooaja.
Auhinnati parimaid, kelleks seekord olid SMSi karikavõistluste kokkuvõttes suurtest jahtidest Katarina Jee (kapten Mart Tamm) ja pisematest Mercurius (Margus Tasa).

Saare maakonna meistriteks tulid sel aastal Liliann (Margus Beljakov) ja Mercurius.

Kuressaare linna meistrivõistlused võitsid Katarina Jee ja Kadri (Andres Haavel).

Tunnustati ka parimaid noorpurjetajaid. Martin Õunap saavutas Zoom8-klassi maailmameistrivõistlustel kolmanda koha. Häid tulemusi on sel hooajal näidanud veel Marie Pihlas, Hardo Niit, Henri Lepik, Karl Lember, Mihkel Šesterikov, Henri Paet, Sander Puppart, Joosep Laus, Eke Ao Nettan, Silver Vahstein, Daniel Rüütel, Peeter Kaju, Kristo Õunap ja Kevin Grass.

Oma tegemistest rääkisid jääpurjetajad, kel uus hooaeg kohe ukse ees.

Täname toetajaid: KSA Silmakeskus, Saare Kütus, Roomassaare Sadam, Saare Kalur, Elion, USS, Kuressaare Linnavalitsus, Eesti Olümpiakomitee, Ensert, Veho Eesti, Saare Maavalitsus, Hasartmängumaksu nõukogu, Saaremaa spordiiit, Eesti Jahtklubide Liit, Saaremaa Spordikool, Kuressaare linn, Kultuurkapital, Liviko, Tridens, Eesti Loots.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga