Skip to content

Selgitati maakonna meistreid svertpaadipurjetamises

Kuigi haigused, vigastused ning kohustused üldhariduskooli ees olid purjetajate ridu tublisti hõrendanud, selgitasid vapraimad siiski nädalavahetusel Saare maakonna meistreid svertpaadipurjetamises klassides Laser Radial, Zoom8 ning Optimist.

Vaatamata tagasihoidlikule osalejate arvule oli võistlus pingeline. Kui laupäeval puhus kagutuul 5-8 m/s, siis pühapäeval alustati päeva päris vaikse loodetuule ning väheste vihmapiiskadega. Päeva edenedes tõusis ka tuul, mis siiski jäi keskmiselt alla 6 m/s.

Peetud said kõik planeeritud üheksa võistlussõitu, millest halvima tulemus läks punktisummast mahaarvamisele.

Klassis Laser Radial tuli 2012. aasta Saaremaa meistriks Henri Lepik, Zoom8-l oli parim Martin Õunap ning Optimistil võitis Joosep Laus.

Samal ajal toimus Tallinnas viimane EJL karikavõistluste etapp, kus ka SMSi esindajaid purjetamas oli. Kaarel Kruusmägi tuli Laser Standard klassi Eesti meistrivõistlustel kolmandaks. Kristo Õunap – Kevin Grass saavutasid Tallinna Nädala arvestuses klassis 29er neljanda koha.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga