Skip to content

Silver Vahstein võitis Pärnu sügisregati

Pärnus peeti reedest pühapäevani Sügisregatti. Reedel olid ilmaolud aga nõnda suvised, et purjetajad tuulevaikuse tõttu üldse vee peale ei saanudki. Järgnevatel päevadel sõideti kokku kuus laevastikusõitu ning finaalid.

Kuuest sõidust koosnenud seeria tulemuste alusel läksid iga klassi kolm parimat otse kuldfinaali. Esmalt aga sõitsid 4.-10. kohal olnud sportlased ära hõbefinaali, mille võitja pääses samuti parimate hulka kullasõitu. Finaalsõidud seilati jahtklubi lähedal jõel väga keerulistes oludes.

Kõige paremini õnnestusid finaalsõidud Silver Vahsteinil, kes klassis Laser 4,7 laevastkusõitude põhjal hoidis 4. kohta – ta suutis võita mõlemad finaalid ning sellega kogu regati. Samas klassis oli Daniel Rüütel 7.

Zoom8-l pääses otse kuldfinaali Marie Pihlas, hõbefinaalis sõitis Joosep Laus. Kokkuvõttes saavutas Pihlas 3. ja Laus 5. koha.

Optimistil oli Martin Vesber tihedas konkurentsis 86 purjetaja hulgas 12.

Tulemused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga