Skip to content

SMS kuulutab välja purjetamistreeneri stipendiumi

Stipendium on asutatud Saaremaa Merispordi Seltsi (SMS) poolt eesmärgiga toetada Saare maakonnas purjespordi arengut ja sportliku taseme tõusu koolinoorte seas.

SMSi stipendium antakse välja igakuise stipendiumina 2012. aastaks Saare maakonnas tegutsevale purjespordi treenerile. Stipendiumifondi suurus on 2000 eurot. Taotlusi stipendiumi määramiseks võib esitada vastavat kutsekvalifikatsiooni omav purjespordi treener, kes on vähemalt kuus kuud praktiseerinud treenerina Saare maakonnas.

Taotlus koostatakse vabas vormis ja peab sisaldama:
• elulookirjelduse;
• varasema erialase tegevuse kirjelduse;
• stipendiumitingimustele vastavust tõendavat informatsiooni (kutsekvalifikatsioon kohta ja tegevustreenerina Saare maakonnas);
• kontaktandmed;
• pangakonto numbri.

Taotlused palume esitada hiljemalt 20. juuniks 2012 kella 14.00 kas elektronposti teel digitaalselt allkirjastatuna kommodoor@saaremaamerispordiselts.ee või posti teel aadressil Roomassaare tee 1293815 Kuressaare, Saaremaa Merispordi Selts.

Esitatud taotlused vaatab läbi SMSi juhatus, kes langetab otsuse stipendiumi saaja osas hiljemalt 28. juuniks 2012. SMSi juhatus võib stipendiumifondi ümber jagada või suurendada või sobilike kandidaatide puudumisel stipendiumi väljastamata jätta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga