Skip to content

SMSi regatt algas kõige paremini laserisõitjatele

Roomassaares seilati täna vaikse tuule oludes Saaremaa Merispordi Seltsi regati esimesed võistlussõidud. Neljale osalevale paadiklassile sai avapäeval sõite kirja üks, kahele purjelauaklassile aga kaks.

SMSi purjetajatest olid avapäeval edukaimad laserisõitjad. Klassis Laser 4,7 kuulus esikoht Kristo Õunapile ja Hardo Niit oli teine. Laser Radialil võitis ainsa peetud sõidu Kaarel Kruusmägi, samas klassis oli Liina Kolk kolmas.

Zoom8-l sõitis Ardo Hansalu välja 3. ja Mihkel Šesterikov 5. koha.

Optimistisõitjatel regati avapäev mõnevõrra ebaõnnestus. Parimana oli Martin Õunap 13.

Homme on kavas kolm võistlussõitu ning alustatakse kell 12.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga